Haber

Oy Vermediği İçin Eleştirilen Serel Yerli 2. Turda Oy Verme Kararı Aldı!

Ekranların güzel oyuncusu Serel Yerlili son günlerde gündemde. Hayatının bir bölümünü Amerika ve İngiltere’de, bir bölümünü de Türkiye’de geçiren oyuncu, sosyal medyayı oldukça etkin kullanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Twitter hesabından oy vermeyeceğini açıklayarak birçok kişiden eleştiri almıştı. Şimdi de yeni bir gönderi paylaşan oyuncu, 2. cinsiyette oy kullanacağını duyurdu.

Bodrum Masalı dizisi ile hayatımıza giren genç oyuncu Serel Mahalleli hem özel hayatıyla hem de açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor.

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu hayatının bir bölümünü İngiltere’de, bir bölümünü de Türkiye’de geçiriyor.

Sosyal medyayı da oldukça etkili kullanan oyuncu, Instagram hesabından verdiği kalitesiz pozlarla da dikkat çekiyor.

Bir süredir yurt dışında yaşayan Serel Yerli’nin geçtiğimiz haftalarda Twitter hesabından seçimle ilgili bir paylaşım yaptığını hatırlarsınız.

Paylaşımında oy kullanmadığını söyleyen ünlü isim, “Babam oy verme hakkı yanında oy kullanma hakkı da verdi” diyerek yansımaların ardından açıklama yaptı.

Genç oyuncu, sosyal medyadan gelen eleştirilerin ardından 2. turda oy kullanacağını belirten bir paylaşım yaptı.

Paylaşımında, “Ben de 2. tipte oy kullanmaya karar verdim, sanırım yanılıyorum, deneyelim. Gerçek nedir bilmiyorum.” belirtti.

yenicaga-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu