Haber

Bayraklı Belediyesi Yol ve Kaldırım Düzenlemelerini İnceledi

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediyenin ilçenin farklı yerlerinde yürüttüğü yol, kaldırım, bulvar ve kavşak düzenleme çalışmalarını inceledi. Pazar mesaisinde 4 mahalleyi ziyaret eden Lider Sandal, “Bayraklı’yı sokaktan yönetiyoruz. Talep ve önerileri ilk elden öğrenerek eksiklerimizi zaman kaybetmeden gideriyoruz.”

Bayraklı’nın farklı yerlerinde eş zamanlı çalışma yürüten Bayraklı Belediyesi, Sakarya Caddesi’ndeki yol ve kavşak çalışmalarında sona yaklaştı. Mansuroğlu, Manavkuyu, Adalet ve Osmangazi mahallelerinde asfaltlama işlemleri ve kaldırım onarımları hızla devam ederken Lider Sandal, bürokratlarıyla birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek eksiklerin bir an önce tamamlanmasını isteyen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Ekiplerimiz Bayraklı’mızın her köşesinde eş zamanlı çalışıyor. Önce vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. El ele verip sokak sokak çözüm üretmeye devam edeceğiz. Bayraklı’yı sokaktan yönetmeye devam edeceğiz.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu