Yaşam

Kod Adı Kırlangıç… ASPAR VE EKİBİ BİLGİLERİN PEŞİNDE!

Mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi drone’larını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara getiren “Kod Adı Kırlangıç”ın 19 Kasım Pazar günü yayınlanacak ikinci bölümünde neler yaşanacak? 17:45:

Selim’in mahalleye taşındığını ve Kırlangıç ​​kümesini yarışa hazırlayacağını duyan Şirket, asparKendisine bir görev verir. asparSelim ve Yiğit Efe’nin çalışmalarını takip edecek, proje hakkında bilgi toplayacak ve Şirkete raporlayacak.

Selim ekibe proje üzerinde çalışacak bir yere ihtiyaçları olduğunu söyler. Çocuklar Selim’in haberi olmadan yer aramaya başlar. Ayşe, grubu güçlendirmeye karar verir ve Yiğit Efe’nin anne ve babasından kalan ofisi yıllar sonra ilk kez açar. Bu sürpriz Selim ve Kırlangıç ​​ekibine büyük motivasyon olacaktır.

aspar Mahalle çocukları Şahin ve Müge’nin ilgisini çekerek kendi ekibini kurar. Aspar ve ekibi Kırlangıç ​​projesi hakkında bilgi toplayabilecek mi?

Yeni ofiste ekibi ne gibi sürprizler bekliyor? Mahalledeki yeni olaylar, çocuklara yönelik proje heyecanı ve sürpriz gelişmeler Kod Adı Kırlangıç’ta ikinci bölümde…

Kaynak: Magazinkolik / Dergi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu